Elektrokola versus Závodníci - Finále dnes v Liberci

Ve středu 12.10. v 11:30 v Liberci na Jestědu proti sobě soupeřili dva dvoučlenné týmy „namixované“ vždy z jednoho profesionálního bikera na MTB kole a moderátora na elektrokole Agogs Uphill.

Jela se trasa 3,750 km v okolí skokanských můstků s převýšením 166 metrů. V konkurenci profesionálních závodníků skončila elektrokola s amatéry na 2. a 4. místě co se času týče Jak vyplnynulo z hodnocení závodníků, elektrokola ztratila svůj náskok na technických částech trasy, kde byly závodní MTB speciály přeci jenom rychlejší.

Elektrokolo AGOGS Uphill vyhrál třetí nejlepe tipující ve Finálové hře - pan Tomáš Hrubý, gratulujeme.

Více informací o akci zde a výsledky zde.

Elektrokola vs závodníci Elektrokola vs závodníci Elektrokola vs závodníci Elektrokola vs závodníci