Půjčovna elektrokol

Pobočka Breitling Replica Breitling Replica Watches Omega Replica Cartier Replica Luxury Replica Watches vcheap replica watches Liberci

 

Půjčovna elektrokol Liberec
 

 

Jezdit do kopce bez námahy je tak úžasný pocit. Přijďte si ho vyzkoušet.
 
Naše půjčovna elektrokol se nachází v Liberci. Můžete tak bez větší námahy poznávat krásy Jizerských i Lužických hor. Velmi oblíbené jsou také vyjížďky z Liberce na Ještěd. Půjčit si u nás můžete elektrokola značky Agogs
 
Ceník půjčovného elektrokol naleznete ZDE. Elektrokola si můžete zarezervovat online ZDE.
 
Minimální doba výpůjčky jsou 2 hodiny a maximální doba výpůjčky je 14 dní. V okolí naší půjčovny si můžete elektrokolo před zapůjčením zdarma vyzkoušet při testovací jízdě.
 
K zapůjčení jsou požadovány Tag Heuer Replica Cheap Replica Watches Omega Deville Replica tyto doklady: Občanský průkaz nebo cestovní pas k nahlédnutí + další doklad s fotografií. 
 
Zdarma k zapůjčenému elektrokolu poskytujeme kvalitní Cheap Omega Replica Omega Replica Replica Watches zámek a sadu malého nářadí.
 
Pokud se Vám jízda zalíbí tak, že si u nás elektrokolo objednáte, odečteme Vám plnou cenu Cartier Replica UK Cheap Replica Watches půjčovného (maximálně však 1000,- Kč) z hodnoty nového elektrokola objednaného v našem eshopu.