Horské kolo versus terénní elektrokolo, to bude letošní Finálová hra Kolo pro život

Znáte odpověď na otázku "Jaký dvoučlenný tým zvítězí a jaký bude výsledný součet časů obou závodníků vítězného týmu na vymezeném úseku tratě v areálu Ještěd Liberec?" Odpověď zjistíme ve středu 12. 10. 2011 na Finálové jízdě v Liberci a ten, kdo tipoval nejlépe vyhraje automobil, nebo terénní elektrokolo.

Každý tým se skládá z cyklisty profesionálního MTB týmu jedoucího na horském kole bez elektro pohonu a osobnosti - spíkra seriálu Kolo pro život jedoucího na horském kole AGOGS Uphill s elektro pohonem (viz test elektrokola). 
 
Na závodních MTB pojedou: několikanásobný mistr České republiky, vítěz Evropského poháru Pavel Boudný na kole Specialised S-Works a juniorský mistr ČR a mistr České republiky do 23 let na horském kole Václav Ježek na kole Author Magnum. Na elektrokolech AGOGS Uphill pak pojede moderátor a biketrialista Josef Dressler a moderátor TV Nova Tomáš Hauptvogel.
 
Pojede se trasa dlouhá 3,750 km v okolí Ještědu s převýšením 166 metrů.  Výsledky budou notářsky ověřeny a vítěz bude oznámen přímo na místě.
 
Více informací o tomto podniku najdete na http://goo.gl/VibIc. Na místě cíle - v prostoru skokanských můstků na Ještědu bude ve středu 12.10. od 10:00 a do ukončení závodu (cca 13:00) doprovodný program a bezplatná půjčovna elektrokol české značky AGOGS. 
 
Testovací stánek se všemi modely elektrokol AGOGS, bude zajišťovat liberecká půjčovna elektrokol Elbikes.cz. Přijďte se podívat, taky trochu zafandit, ale hlavně zdarma vyzkoušet jízdu na elektrokole.
 
Nenechte si ujít tento ojedinělý závod za účasti osobností české cyklistiky
 
RJ.