Byl jsem aktivní cyklista

 

Přečtěte si názor zákazníka, kterých jak doufáme, bude nadále přibývat.  Je to dopis od p. Měřínského, který jezdí na skládacím elektrokole značky Agogs.

Když k nám pan Měřínský přijel na garanční prohlídku, nadšeně si liboval,  jak se mu dobře jezdí. Navrhl jsem mu, aby své zkušenosti a zážitky spojené s jízdou na elektrokole popsal v krátkém dopise.  Zde je kopie dopisu v původní podobě.

 

 

Pane Jungwirthe, posílám něco o e-kole. S pozdravem Měřínský.

Byl jsem aktivní cyklista, bohužel přišla nemoc a s ní potíže. Co jsem dříve jezdil na horalu bez problému, najednou problém byl. Pořád jsem přemýšlel co dál, protože kolo bylo moje hoby. Když jsem poprvé četl o elektrokole, moc se mě to nezdálo. Motorek 250 W.

Po přečtení několika pochvalných recenzí a celé zimě bádání jsem si na netu vyhledal
prodejce, nejbližší byl v Liberci, co mám autem asi hodinu a řekl si, že to zkusím. První zkušební jízda mě přesvědčila, že to špatné nebude, tak jsem si objednal skládačku Agogs Barack.

Protože nerad tahám něco na zádech, ještě jsem si na drobnosti (doklady, peníze, foťák atd.) objednal malý zamykací box na zadní nosič.
Už první cesta mě přesvědčila, že to byl dobrý kauf. Ca 25 km, bez jakéhokoliv problému a bolesti, rychlost i do mírného kopečka 20-22 km/h. Protože nejsem žádný "Bivoj", 170/76kg, nastavit si řidítka a sedlo (odpružené) do pohodlné cestovní polohy šlo snadno.

Trochu jsem měl obavy z malých kol 20", ale na cyklocestách asfalt-šotolina naprosto v pořádku. Na hodně rozbitou cestu, nebo lesní s kořeny by to asi moc nebylo, ale na to skládačka není. Opravdu mě velice překvapily dobré jízdní vlastnosti, díky nízkému těžišti i dobré brzdy. Dílenské provedení taky v pořádku.
Zároveň kolo můžu složit do auta nebo do malého výtahu, protože ho parkuju doma v bytě. Max dojezd jsem zatím nezkoušel, ale po cestě 25-30 km, pořád svítí na baterce 3 kontrolní ledky z 5. I když 60 km se mě zdá příliš optimistické, ale kdo ví ?
Takže závěrem, elektrokolo mě velice mile překvapilo, splnilo všechno co jsem od něj čekal. Jediné co je, že se na něm při jízdě člověk nezahřeje jako na horalu, kde bylo potřeba vynaložit určitou námahu, tady nic. Takže sebou musím vozit rezervní triko, ale to ne není žádná vada. Mohu jen doporučit.

A právě  to je jeden z hlavních důvodů, proč půjčujeme a prodáváme elektrokola.

Přejeme si, aby takto spokojených zákazníků (cyklistů) bylo co nejvíce.

Aby se všichni, kteří mají zájem, mohli vrátit k aktivnímu stylu života.

A to s elektrokoly opravdu jde.

 

Tímto bych chtěl taká poděkovat panu Měřínskému za jeho upřímný dopis.

A samozřejmě také firmě Ekolo.cz, s jejichž elektrokoly jsou zákazníci velmi spokojeni.