Nové skládací elektrokolo AGOGS Silver Go 2013 se skvělou výbavou

Skládací elektrokolo AGOGS Silver Go 2013 se bezesporu zařadilo mezi „elektroskládačky“ s nejlepší výbavou na evropském trhu.

Je to již pátá generace tohoto velmi oblíbeného skládacího elektrokola, u kterého došlo k mnoha zásadním změnám v jeho konceptu.

 

Po dvouleté spolupráci s firmou Ekolo.cz můžeme tyto výrobky doporučovat pro velkou spolehlivost a z toho vyplívající výbornou užitnou hodnotu v poměru cena x výkon.

A tak jsme velice potěšeni z novinky, kterou již také máme v prodeji a můžeme vám ji tak podrobněji představit.

 • Elektrokolo je navrženo s důrazem na odolnost a maximální životnost. Všechny skládací části (představec, hlavní trubka, pedály..)  jsou z pevného hliníku, žádné plastové šroubení.   
   
 • Elektronika byla kompletně přepracována, všechny součásti jsou propojeny přes IP PLUG. Takže jsou vodě-odolné a v případě nutnosti velmi snadno servisovatelné.  
   
 • Display nabízí přístup do rozsáhlých uživatelských nastavení elektroasistence, které umožní přesně optimalizovat chování e-kola na míru každému zázaníkovi. Možnost volby od 3 do 9 stupňů asistence.   
   
 • Nová elektronika Smart BMS (neboli chytrý management baterie) zajistí optimální péči o články baterie po celou dobu její životnosti (okolo 25.000 kilometrů). Informace o baterii jsou technikům přístupné na displayi kola.
   
 • Uzamčení elektrokola prostřednictvím PIN zámku displaye. 
   
 • Nový výkonný elektromotor Série HSQ s maximálním výkonem až 520W (jmenovitý 250W). 
   
 • Možnost kustomizace příslušenství, volba ideálního sedla, délky sedlovky nebo výběr z několika typů držadel. 

Přijďte si tento nový model skládacího elektrokola Agogs Silver Go vyzkoušet do našeho testovacího centra v Liberci nebo Turnově.

Těšíme se na vás.