Elektrokola AGOGS Uphill 2013, to je velmi příjemné překvapení

S modely značky Agogs Uphill, které máme již dva roky v našich půjčovnách elektrokol v Liberci a Turnově jsme byli vždy velmi spokojeni.

Spolehlivost těchto strojů pak také ocenili i zákazníci tím, že si modely Agogs Uphill po vrácení do půjčoven objednávali a kupovali.

Dokonce jsme se odhodlali k testu Uphilla na závodech Bikeatlon v Liberci, kde se v tomto náročném testu jejich vysoká kvalita potvrdila.

Test: Vydařená předpremiéra elektrokola Agogs Uphill v Liberci!

Ale i přes jejich spolehlivost se český výrobce elektrokol Agogs k naší velké radosti odhodlal ke kompletnímu přepracování u modelů Uphill!

Zvýšením výkonu se docílilo lepších jízdních vlastností, ale hlavně se prodloužila jejich dojezdová vzdálenost až za hranici 100 kilometrů.

Všechny nové modely zdobí velmi kvalitní baterie Lithium-Polymer o kapacitě 48V / 8,8Ah (423 Wh) a zbrusu nový motor s maximálním výkonem až 700W.

Dalším vylepšením prošlo dávkování příšlapu. Všechny nové modely jsou vybaveny torzním sensorem, který je uložen ve středovém složení. Velkou výhodou je rovnoměrné dávkování a neustálé snímání tlaku na levou i pravou kliku. Tím je zaručena přesnost dávek elektrické síly, která se vyrovná systémům se středovým motorem.

Elektrokola Agogs Uphill 2013 disponují novou odpruženou přední vidlicí se zavíráním. Za zmínku jistě stojí i nové mechanické kotoučové brzdy Avid BB7 a 9 rychlostí

Nově se také zvýšila možnost zatížení elektrokola, to se posunulo až na hranici 125 kg.

Design nových elektrokol nás opravdu překvapil. Vkusně zvolené barevné kombinace v nás vyvolali pocit si elektrokola co nejdříve vyzkoušet a otestovat.

S velkým potěšením jsme přivítali informaci o speciálně navrženém terénním elektrokole pro ženy s názvem Agogs Uphill MTB Woman. Komponenty a výkon je stejný jako u ostatních novinek, ale odlehčený hliníkový rám s dámskou geometrii je určen právě pro ženy.

Chcete se dozvědět více o nových modelech elektrokol Agogs Uphill 2013, tak se podívejte.

Všechny novinky značky Agogs si již teď můžete objednat v předobjednávce na emailu: info@elbikes.cz.

Modely budou k vidění a vyzkoušení ZDARMA v našich půjčovnách elektrokol v Liberci i Turnově na přelomu dubna a května 2013.

Budeme se na vás těšit.