Testovací jízdy elektrokol Agogs Uphill 2013 na Malevilu byly úspěšné

Letošní ročník Malevil Cupu v Heřmanicích u Jablonného v Podještědí měl jako tradičně skvělou atmosféru.

Po vzájemné dohodě s ředitelem závodu Radkem Patrákem, jsme vyhověli i jeho další zajímavé nabídce. A tak  kromě testovacího centra elektrokol v areálu Ranče Malevil, jsme navíc zapůjčili dvě terénní elektrokola značky Agogs Elektric Bikes od české firmy Ekolo.cz.

Elektrokola Agogs Uphill MTB a Agogs Uphill Tour jela za posledními závodníky na trase 65 km a odznačovali trasu. Výsledek byl velice prospěšný hned z několika důvodů.

Jednak byli velmi spokojeni ochranáři, ale také mi jsme si mohli vyzkoušet nové modely terénních elektrokol v těžkých podmínkách, které bychom jen velice těžko hledali.

Naši dva bikeři objeli celou střední trasu 67 km s úctyhodným převýšením 1 440 m. Odpoledne v 18:00 hodin nám terénní elektrokola vraceli s úsměvem na tváři. Baterie u obou elektrokol byly sice úplně prázdné, ale oba bikeři to na Malevil dojeli. Naštěstí to bylo do cíle závodu z kopce!

Při pohledu na zablácená elektrokola bylo jasné, v jak těžkých podmínkách museli vydržet. Rozhodně se tak dostatečně prověřila jejich vysoká kvalita.

V samém centru dění na Ranči Malevil se elektrokola zdarma půjčovala a o testovací jízdy byl značný zájem. K vyzkoušení tak byly skládací elektrokola značky Agogs Silver Go 2013 nebo 4freetime Praktik. Nové modely terénních elektrokol Panter TE-8MX Sport 2013, Agogs Uphill MTB nebo Agogs Uphill Tour 2013.

   

Všechny tyto modely elektrokol si také samozřejmě můžete kdykoli zdarma vyzkoušet v našich půjčovnách elektrokol v Liberci i Turnově.

Jsme velice potěšeni, že jsme vám všem mohli nabídnout některé z novinek elektrokol k otestovaní.

Poděkování tak patří firmě Ekolo.cz, která elektrokola zapůjčila a s níž již několik let úspěšně spolupracujeme. Samozřejmě děkujeme i Radku Patrákovi a doufáme, že se příštího ročníku budeme moci opět zúčastnit.

R.Jungwirth