Velký zářijový výprodej elektrokol

Využijte velmi zajímavé slevy na elektrokola. Ušetřit lze až 15 000,- Kč oproti původním cenám. Připravili jsme pro Vás speciální akci na nová elektrokola značky Wisper a testovací elektrokola po kompletním servisu se zárukou. A k tomu Vám, stejně jako všem našim klientům, nové elektrokolo dovezeme zdarma po celé ČR, předáme v pojízdném stavu a zaškolíme. Samozřejmostí jsou garanční prohlídky zdarma a možnost vyzkoušení elektrokola, zda Vám bude vybraný model vyhovovat. Všechna nabízená elektrokola jsou pouze do vyprodání skladových zásob.

 

ELEKTROKOLO WISPER 905 CLASSIC - MODEL 2013

  • Původní cena: 47.899 Kč (vč. DPH)
  • Naše speciální cena: 39.900 Kč (vč. DPH)

Elektrokolo Wisper 905 Classic, to je precizní výroba v Německu a skvěle sladěné komponenty. Vysoce účinné hydraulické kotoučové brzdy, elegantní sametově grafitová a tvrzená barva rámu. Lithium-polymerová baterie s fantastickým výkonem 592Wh (37V/16Ah). Elektrokolo tak nabízí luxusní dojezd za hranicí 100 kilometrů. Navíc disponuje vysoce kvalitním japonským motorem DAPU s kroutivým momentem 45 Nm.

To je skvělý výkon elektrokola s nosností 135 Kg.

Více informací ZDE

 

ELEKTROKOLO WISPER 905 SE CITY – MODEL 2012

  • Původní cena: 45 274 Kč (vč. DPH)
  • Naše speciální cena: 30 083 Kč (vč. DPH)

Elektrokolo Wisper 905 SE má také velmi dobře sladěné kvalitní komponenty s neotřelým designem. Tato modelová řada 2012 vyniká nízkou váhou (pouhých 24 kg) a lithium-polymerovou baterií se skvělým výkonem 592Wh (37V/16Ah). Také toto elektrokolo nabízí dojezd více než 100 kilometrů !

Více informací ZDE

 

ELEKTROKOLO WISPER 905 ECO

  • Původní cena: 33 173 Kč (vč. DPH)
  • Naše speciální cena: 24 817 Kč (vč. DPH)

Modely ECO (jsou vždy ve stříbrné barvě) nabízejí tradičně vysokou kvalitu od Wisperu v jednodušším a tím pádem cenově dostupném vybavení.

Navíc jsou nově tyto elektrokola vybavena motory z vyšší řady elektrokol 905 SE, značkovou baterií  Panasonic Lithium Polymer - včetně vyspělého systému Battery Management System (BMS).

Elektrokola jsou dodávána s otočnou akcelerační rukojetí pro pohodlnější rozjezd. Vybavena jsou již také speciální konektorovou kabeláží Wisper pro snadnou údržbu a servis.

Více informací ZDE

 

VÝPRODEJ TESTOVACÍCH ELEKTROKOL

Dále jsme pro vás připravili VÝPRODEJ testovacích elektrokol, které jsou za fantastické ceny po kompletním servisu se zárukou.

Více informací ZDE

 

Těšíme se na vás.

R. Jungwirth