Speciální Vánoční nabídka s elektrokoly AGOGS

Využijte naší speciální vánoční nabídky, díky které získáte praktické dárky, jako je fotobrašna, transportní vak, dárkové certifikáty na zapůjčení elektrokola či prodlouženou záruku zdarma. Udělejte radost sobě i svým blízkým.

Fotobrašna na řidítka Roswheel v ceně 1499,-Kč ZDARMA!

Pokud si objednáte některý z modelů elektrokol značky AGOGS do 22.12.2013, přidáme Vám zdarma speciální voděodolnounárazuvzdornou a Click-Fix odnímatelnou fotobrašnu na řidítka značky Roswheel. Můžete si vybrat model v červené nebo šedé barvě.

 

Transportní vak na skládací elektrokola AGOGS v ceně 790,-Kč ZDARMA!

Při objednávce do 22.12.2013 Vám velice rádi připravíme některý z modelů skládacích elektrokol AGOGS. Dostanete ho v transportním vaku, který bude vánočně zabalený. Transportní vak dostanete jako vánoční dárek zdarma.

 

Dárové certifikáty pod vánoční stromeček s 25% slevou!

           

Můžete také obdarovat své blízké Dárkovým poukazem na víkendové půjčení elektrokola nebo na pozdější odběr zboží v našem e-shopu. Tyto dárové poukazy platí neomezeně. Zaplatíte pouze 750,-Kč, ale dostanete plnou hodnotu 1000,-Kč.

 

Záruka na všechny modely AGOGS 27 měsíců!

      

Neváhejte a udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Pokud si objednáte některý z modelů elektrokol AGOGS z naší nabídky do 31.12.2013, získáte prodlouženou záruku 27 měsíců. Pokud tak vyjedete v březnu příštího roku, nebude Vaše záruka nijak zkrácena.

Elektrokola Vám dovezeme ZDARMA až domů!

Jsme pro Vás denně na telefonu + 420 602 10 15 20 od 08:00 do 18:00 hodin.

Těšíme se na Vás

Pohodové svátky Vám přeje tým Elbikes.cz.