Do práce na kole 2014 - Získejte elektrokola od Elbikes

I letos jsme hrdými partnery dalšího ročníku soutěže Do práce na kole. Soutěžte a vyhrajte zajímavé ceny. Stačí jen vytvořit ten správný tým.

Než celá soutěž v květnu začne, můžete se s námi a dalšími cyklisty společně vydat na velkou jarní jízdu. Ta se uskuteční 8. dubna 2014 od 17 hodin. Sraz bude v 16:45 na náměstí před Plazou. Pojede se do Vratislavic nad Nisou k Ferdům, kde bude čekat občerstvení a začne workshop "Otevřená cyklo-mapa". Délka trasy je 8 km a zvládnou ji i děti.

Celé akce se zúčastní delegace z dánské ambasády v čele s regionálním koordinátorem pro střední Evropu panem Jess Møller Knudsenem. Účastnit se bude také náměstek primátorky města Liberec Jiří Rutkovský, náměstek primátora města Jablonec nad Nisou Petr Vobořil, hejtman Libereckého kraje Martin Půta a další hosté.

Samozřejmě u toho nebudeme chybět a pojedeme celou cyklojízdu na našich elektrokolech. No a stejně jako v loňském roce si budete moci během cyklojízdy zdarma zapůjčit a vyzkoušet.

Elektrokola od Elbikes pro tří členný tým

Sestavte tříčlenný tým a zaregistrujte se do soutěže Do práce na kole. Prvnímu zaregistrovanému týmu, který napíše e-mail na cyklisteliberecka@gmail.com se jmény účastníků, dostaví se na Jarní cyklojízdu a vytvoří z cyklozážitků fotokomix, zapůjčíme elektrokola na celý květen.