Jarní cyklojízdy se v Liberci zúčastnila přibližně stovka cyklistů

I když to s počasím nevypadalo vůbec dobře, ještě hodinu před začátkem vyjížďky padaly v Liberci kroupy, nakonec se počasí umoudřilo a tak na jarní vyjížďku v Liberci dorazila přibližně stovka cyklistů. K vidění byla i zajímavá po domácku vyrobená kola.

Náš internetový obchod Elbikes.cz zapůjčil zástupci Dánského velvyslanectví v Praze Jess Møller Knudsenovi elektrokolo Agogs Elfin Ultralite, na kterém se zúčastnil celé vyjížďky společně s ostatními cyklisty. A musíme říct, že si zapůjčené elektrokolo velmi pochvaloval. Stejně jako v loňském roce si mohli během cyklojízdy zdarma zapůjčit a vyzkoušet elektrokolo i ostatní účastníci jarní vyjížďky. K dispozici jsme jim poskytli elektrokolo Agogs Silver Go.

Celou akci, která se konala v rámci akce Do práce na kole 2014, podpořilo město Liberec, Jablonec na Nisou a Liberecký kraj. Poprvé také celou akci podpořil i rektor Technické univerzity Liberec Zdeněk Kůs. Všichni se shodli na tom, že kolo je nejlepší dopravní prostředek ve velkých městech a nejen v nich. Jezdit do práce na kole je velmi výhodné, ušetříte za benzín, šetříte životní prostředí a děláte něco pro sebe.

Pokud také rádi jezdíte na kolech jako my, určitě se zaregistrujte do třetího ročníku kampaně Do práce na kole 2014. Dokonce můžete s našim internetovým obchodem soutěžit o zapůjčení elektrokol pro Váš tým na celou dobu trvání této kampaně. Pokud se chcete projet na elektrokole stejně jako zástupce Dánského velvyslanectví v Praze, navštivte naše testovací centrum a nebo půjčovny elektrokol v Liberci a Turnově.

Další fotografie z jarní vyjížďky si prohlédněte v naší fotogalerii.