Výsledky kampaně Do práce na kole 2014, aneb kdo vyhrál skládací kolo od Elbikes.cz

Jak jsme Vás již informovali, 6.6.2014 proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků čím dál oblíbenější kampaně Do práce na kole. Chceme Vám ukázat nejen výherce našeho skládacího kola Foldy, ale i zajímavé statistické údaje a fotografie.

Celé letošní kampaně Do práce na kole se zúčastnilo 47 týmů z Liberce a Jablonce nad Nisou. Během celého měsíce května, i vzhledem k nepříznivému počasí, našlapao více než tři sta soutěžících 66 000 km. A to je pěkné ne? Nejen, že udělali něco pro své zdraví, ale také pro své město a všechny jeho občany.

Zapojení do této kampaně se jistě vyplatilo. Hrálo se o spoustu cen. První cenu, naším obchodem věnované skládací kolo Foldy vyhrál Petr Skalický, který z pódia při vyhlášení odcházel s velkou radostí a s jásotem. Další zajímavé ceny jako např. brašny na kola, poukázky na nákupy do NC Géčko, vstupenky do Wellness centra Babylon, značkové ponožky a mnoho dalšího. Účastníci byli ale odměňováni po celý květen. Pořadatelé kampaně pravidelně kontrolovali soutěžící, a pokud byli v daný den všichni opravdu na kole v práci, také vyhráli nějakou tu hezkou cenu.

Cyklozaměstnavatelem roku 2014 se stal KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o. Druhou příčku obsadila Policie ČR a třetí skončila firma Valbek spol. s.r.o.

Výherci výkonnostní soutěže, kteří v měsíci květnu ujeli nejvíce, jsou Michaela Fischerová z týmu (The North Face), která ujela 1 155 km a Ivan Sláčal z týmu Tvaroh (Knorr-Bremse), který ujel 1 009 km.

I díky tomu je na tom Liberec v rámci celorepublikového srovnání velmi dobře - 267 km/na osobu. Přitom průměr celé ČR je 233 km/na osobu. V Jablonci nad Nisou byl pak průměr 183 km/na osobu.

Cenu za nejlepší název týmu získali "Informatulíci", tým který po celou dobu konání kampaně jezdil na námi zapůjčených elektrokolech - Doc.Ing. Jan Skrbek (Agogs Tracer Trek), Ing. David Kubát (Agogs Uphill Tour) a Mgr. Tomáš Žižka (Agogs Uphill Tour). Za to, že mohli jezdit na našich elektrokolech slíbili, že napíšou článek, jak se jim na elektropohon jezdilo. Již brzy se na něj těšte.

Do kampaně Do práce na kole se letos zapojilo 19 měst z celé České republiky. Celkem se ji zúčastnilo téměř 6 000 lidí. Dohromady pak ušlapali za měsíc květen 1 250 000 km.

Neváhejte a vytvořte pro příští ročník svůj tým a soutěžte s ostatními. Vždyť uděláte nejen něco dobrého pro sebe, ale pro ty kolem Vás. A to je to nejelpší, co můžete udělat, si myslíme:)

Další fotografie z vyhlášení si prohlédněte ZDE.

Váš tým Elbikes.cz