Nové elektrokolo Agogs Uphill - jediné terénní MTB elektrokolo na trhu

Podle výrobce elektrokol Agogs jde o jediné skutečné terénní MTB elektrokolo na českém trhu.

Nový Agogs MTB Uphill pro muže i ženy nabízí kvalitní a sladěné značkové komponenty prověřené závodníky. Při jeho vývoji pomáhali s testováním jezdci stáje RSP. Patří mezi ně např. kotoučové brzdy AVID BB7, vidlice Suntour XCM se zdvihem 100 mm, přehazovačka Shimano Deore, značkové pláště Kenda Blue Groove o šířce 2,10 palce či kovový podsvícený displej pro nastavení jízdních módů či pro uzamčení elektrokola pomocí kódu PIN.

Předností tohoto elektrokola je výkon motoru (umístěného v zádním náboji) až 700 W a to i v prudkých stoupáních. Při jízdě bez elektropohonu pak nemusíte očekávat žádný odpor. Elektrokolo má certifikát dle normy EPAC pro provoz na běžných komunikacích. Ale při přepnutí na provozní mód je v nezpevněném terénu k dispozici plný výkon 700W špičkového motoru CST.

Tuhý, ergonomický hliníkový vyztužený 19" rám váží pouhých 3,7 kg a je vhodný pro jezdce od 160 cm do 200 cm výšky. Skvělí výkon a dlouhý dojezd pomáhá zajišťovat baterie SONY Konion (48V/423Wh). Tyto bateriové články patří k nejlepším na světovém trhu a to nejen díky dlouhé životnosti, ale také že nabízejí o 33% více energie než ostatní konkurence ve stejné cenové hladině. Výkon elektrokola Agogs MTB Uphill je také mnohem vyšší, než srovnatelných terénních elektrokol na evropském trhu. Výhodou je i lehká cestovní nabíječka, která nabije baterii na 50% již za 60 minut.

Nosnost elektrokola Agogs Uphill MTB je 125 kg a jeho dojezd se pohybuje od 60 km (při plném výkonu) do 120 km (při nižším stupni asistence).

Jestli Vás zaujala novinka od výrobce elektrokol Agogs, objednejte si u nás zdarma testovací jízdy elektrokol Agogs MTB Uphill nebo Agogs MTB Uphill Woman na tel.: +420 602 10 15 20 nebo emailu info@elbikes.cz.

Parametry elektrokola Agogs MTB Uphill poskytnuté výrobcem

Rám:               Velikost 19“ nebo 21“ , slitina hliníku 6061.T6, klasický MTB

Baterie:            SONY Konion Li-Ion - 8.8Ah/48V (423 Wh)

Motor:               CST 48V/250W-350W (700W max.), bezkartáčový v zadním náboji

Dojezd:              60-120 km dle nastavení

Hmotnost:          20,8 + 3,6 kg (battery)

Přehazovačka:  Shimano Deore, 9 rychlostí

Kola:                  Ráfky: 26", Alexrims DH19, Pláště: 26" x 2.1" Kenda Blue Groove

Odpružení:        SR Suntour SF XCM HLO 26, s hydraulickým zamykáním a nastavením, odpružená sedlovka Promax

Brzdy:                AVID BB7 Mountain™ diskové, Ø 160mm

Speciality:          Přepínání mezi Off Road a cestovním módem (dle normy EPAC, tlačítko Boost, rychlonabíjení, odpružená sedlovka, anatomické sedlo.

 

Zdroj: Agogs.cz