Vánoční soutěž s Elbikes.cz o 3 hodnotné ceny

Stejně jako v předchozích letech jsme i letos pro Vás připravili Vánoční soutěž. Soutěžit se bude o 3 velmi pěkné ceny, které se jistě pod stromečkem mohou hodit.

O co se soutěží?

1. cena - elektronický bezpečnostní identifikační systém pro elektrokola v hodnotě 889,-Kč a dárkový poukaz na 1 000,-Kč k výběru libovolného zboží na e-shopu Elbikes.cz.

2. cena - italský bezpečnostní zámek s akustickým alarmem v hodnotě 899,-Kč.

3. cena - dárkový poukaz na 500,-Kč k výběru libovolného zboží na e-shopu Elbikes.cz.

 

Soutěžní otázka: 

Kolik kilometrů (zaokrouhleno na 100km) ujela letos v létě na dovolené v Itálii naše zákaznice paní Landová na trekovém elektrokole Agogs Tracer v italských Alpách?

Dáme Vám malou nápovědu, hledat můžete v našich novinkách, v článku "Dovolená na elektrokole Agogs Trace Trek a neuvěřitelných ...km po italských aplách."

 

Soutěž probíhá od 15.11.2014 do 15.12.2014.

 

Jak na to?

Stačí správně odpovědět na otázku, kterou najdete u nás na webových stránkách v sekci novinek a poslat nám ji emailem.

1) Jděte na naše webové stránky www.elbikes.cz, kde najdete správnou odpověď.

2) Pošlete emailem na adresu info@elbikes.cz správnou odpověď se svým jménem, příjmením, telefonním číslem a svojí emailovou adresou.

3.) Všechny správné odpovědi budou zařazeny do slosování, které uvidíte ve video záznamu na našem Facebookovém profilu elbikes.cz  a webových stránkách www.elbikes.cz.

 

Soutež končí 15.12.2012 v 18:00, kdy krátce poté bude uveřejněn výherce na Facebooku Elbikes.cz a také na našich webových stránkách www.elbikes.cz. Výhercům také pošleme sms zprávu a email s gratulací.

 

Pokud vyhrajete, tak máte jistotu, že na Štědrý den máte výhru doma pod stromečkem. Jestli se Vám naše soutěž nebo stránky líbí, a nebo nechcete přijít o další skvělé soutěže, nabídky a výhody pro naše fanoušky, budeme rádi, když si nás "laiknete" na Facebooku.

 

Přejeme Vám hodně štěstí.