Elektrokola 2015 - dojezd až 135 km i nové dobíjecí stanice

Sezóna 2015 s novinkami od Elbikes.cz

I s rokem 2015 přinesem pro naše zákazníky další nové nabídky, které jsou na trhu s elektrokoly. Jistě jednou z nejzajímavějších novinek v naší nabídce je elektrokolo Agogs Uphill MTB 2015, které nabízí dojezd až 120 km a elektrosada BionX s neskutečnou kapacitou baterie 555 Wh a dojezdem až 135 km. Novinek pro rok 2015 naleznete v naší nabídce samozřejmě více. Od jara si budou moci nová vybraná elektrokola zákazníci vyzkoušet zdarma v našem testovacím centru v Liberci.

Ve spolupráci s firmou Amulet jsme pro vás na celou sezónu 2015 připravili speciální nabídku, kdy budeme nabízet přestavby všech modelů kol z nabídky Amulet s elektrosadami BionX za speciální akční ceny. Jak taková přestavba vypadá se můžete podívat u elektrokola Amulet Night Cat Woman, které nabízíme již na sklonku letošního roku. Výhodou těchto přestaveb je výborná váha, kvalitní výbava a cena kol Amulet s možností vyběru z několika velikostí.

Pro všechny, kteří mají rádi elektrokola stejně jako my jsme připravili speciální trasu v Jizerských horách s třemi dobíjecími místy v Liberci (Apartmány Milenium) - na Bedřichově (Lesni chata) - na Jizerce (Pyramida). Půjde o první podobný počin v České republice. Trasa by měla fungovat od 1. 9. 2015. Personál bude proškolen a připraven nabídnout nabíjecí místo pro nabíjení baterií zákazníkům zdarma.

Na začátku roku 2015 Vám nabídneme také možnost prohlídky elektrokola před novou sezónou. Mnoho zákazníků totiž na podzim této možnosti nevyužívá, a tak Vám cenově zvýhodněné prohlídky nabídneme i na jaře 2015.

Váš tým Elbikes.cz