Nejlevnější elektrokola - pozor na to, co kupujete

Líbí se Vám elektrokola? Chtěli byste si nějaké vybrat, ale napjatý rozpočet Vám toho moc nedovolí? Rádi bychom Vám pomohli, kvalitní elektrokolo lze koupit již od cca 15 000 Kč bez DPH. Samozřejmě mluvíme o kvalitním elektrokole, které Vám bude fungovat dlouhá léta.

Elektrokola, která se prodávají za nižší cenu, nemohou nabídnout standardní kvalitu komponentů. Na začátku sice možná ušetříte, ale stálými opravami a problémovým servisem různých čínských výrobků Vás dlouhodobě přijde s největší pravděpodobností celá akce mnohem dráž. A to ještě nemluvíme o neposkytnutí požadovaného komfortu včetně dojezdu.

Uvědomte si, že jen samotná cena kvalitní baterie začíná přibližně u 7000 Kč. Samozřejmě existují baterie, které stojí dokonce až 16 000 Kč, ale to už jde opravdu o komponent s těmi nejvyššími parametry. Je proto důležité vědět, že pokud se ceny kvalitních baterií pohybují v těchto relacích, tak levnější elektrické kolo nemůže ani náhodou nabídnout standardní kvalitu.

Pokud chcete kvalitní elektrokolo za lepší cenu, tak je jistě jednou z možností zkusit bazarová elektrokola. Ta mohla být pouze vystavena nebo sloužila jako testovací model v půjčovnách elektrokol. Pokud si vyberete ověřeného prodejce s dobrou pověstí a referencemi, tak se jistě není čeho bát. Elektrokola jsou pravidelně kontrolována a pokud jdou do prodeje, tak jsou u ověřeného prodejce i po kompletním servisu. U elektrokola by měl být uveden stav najetých kilometrů, samozřejmě velmi důležitý je stav baterie včetně celé historie elektrokola. Pokud je prodejce solidní, tak dostanete 6 až 12 měsíců záruku.

Levná, nebo lépe řečeno cenově výhodná, a přitom velmi kvalitní elektrokola jsou ve většině případů ta, která před slevami nová stojí 25 000 Kč a více

Vždy je ale potřeba hledět na parametry baterie a celého systému. V dnešní době to není žádný problém, protože na internetových diskuzích nejdete všechny potřebné informace.

Máte své kvalitní a oblíbené jízdní kolo, ale rádi byste na něm měli elektropohon? Žádný problém, tzv. Elektrokit stojí od cca 15 000 Kč výše. Opět se jako vždy cena odvíjí od parametrů baterie a systému jako celku. Jeho montáž pak stojí 1000 Kč, a to na libovolné jízdní kolo. Samozřejmě si můžete elektrosadu nainstalovat podle přiloženého návodu také sami.

Jestliže nemáte tolik finančních prostředků na koupi nového nebo staršího elektrokola, ale přesto se na něm chcete projet, popřípadě si ho vzít sebou na dovolenou, tak není nic snadnějšího, než si ho zapůjčit v některé z našich půjčoven elektrokol. Půjčení na den se pohybuje již od 250 Kč/den.

Váš Tým Elbikes.cz