Co přinesl For Bikes 2015 pro zákazníky Elbikes.cz

Novinky z FOR BIKES 2015

 

Veletrh For Bikes probíhal od pátku 27. do neděle 29. března na tradičním místě v Letňanech.

Rok utekl jako voda a opět je za námi další svátek cyklistiky. Pro někoho jen veletrh, pro nás však další možnost podívat se na to, co je ve světě elektrokol a cyklistiky nového.

 

Jak jsme se již několikrát v minulých ročnících přesvědčili, For Bikes prostě žije a nabízí spoustu novinek, které můžete během sezóny najít i u nás v Elbikes.cz

Po dalším úspěšném ročníku je zcela zřejmé, že jsou elektrokola a samozřejmě i cyklistika v České republice na vzestupu. Nebo bychom si to alespoň opravdu moc přáli.

 

Pojďme se raději podívat na to, co nového veletrh přinesl pro naše zákazníky.

Jako tradičně nezklamali naši dlouholetí partneři. V jejich nabídkách jsou velmi zajímavé novinky, které v letošním roce určitě připravíme i pro vás.

 

 

Naším významným partnerem je firma Ekolo.cz.

 

 

Největším přínosem pro naše zákazníky určitě je: ​

  • prodloužená záruka na baterie
  • baterie s vyšší kapacitou na e-kola AGOGS za zvýhodněný příplatek
  • nové turbo-nabíječky, nabíjecí čas zkrácen o 40 %
  • nabíječka 12V do auta pro modely AGOGS
  • prodloužená záruka na rámy AGOGS na 4 roky

O všech novinkách 2015 vás budeme podrobně informovat na stránkách Elbikes.cz nebo se je dozvíte při návštěvě našich testovacích center v Liberci a v Turnově.

 

 

 

Našim dalším důležitým partnerem je firma Azub.cz.

 

  

 

Naše zákazníky bude určitě zajímat:

  • nová D-série od BionX s baterií 48V/11,6Ah (555Wh) a dojezdem až 135 km
  • nově budeme nabízet kvalitní cyklo-doplňky od BIOLOGIC
  • další novinkou bude kompletní nabídka vodotěsných brašen ORTLIEB
  • nebo také nezničitelné nosiče TUBUS se zárukou 30 let

 

 

 

Po narůstající poptávce na přestavby kol, jsme na velektrhu uzavřeli spolupráci s firmou na kvalitní elektrické sady za velmi příznivé koncové ceny pro zákazníky. Těšit se můžete na nové středové motory, ale i sady s pohonem předního nebo zadního kola, dle vašeho požadavku.

    

 

 

 

 

Po dlouholeté spolupráci s firmou 4freetime a nabídkou skládacích kol STRIDA, jsme začali také nově nabízet koloběžku SIXTEEN

   

 

Tuto parádní designovou koloběžku od českého výrobce si můžete od letošního jara vyzkoušet v našem testovacím centru v Liberci. Samozřejmostí je i kompletní servis včetně okamžité dostupnosti náhradních dílů.

 

 

 

Novinkou je také spolupráce s dovozcem cyklistických helem značky KRUST.

    

Tyto zcela výjimečné helmy Krust, u kterých si můžete měnit nejen barvy čepic, ale také upínací pásky, již máme v nabídce. Můžete si je také osobně prohlédnout a vyzkoušet u nás v testovacím centru v Liberci.

 

 

 

Je toho opravdu mnoho, co jsme si pro vás připravili, a tak budeme postupně všechny novinky během letošního dubna zveřejňovat na našich webových stránkách Elbikes.cz a také v eshopu.

 

Naším cílem je především to, abyste byli spokojeni, a tak se na vás budeme i v letošní sezóně těšit s nabídkou kvalitních služeb.

 

 

R.Jungwirth