Pojištění elektrokola

POJISTĚTE  SI SVÉ ELEKTROKOLO ZDARMA - EXKLUSIVNĚ U ELBIKES.CZ !
ladies quality watches

ZDARMA NA 1 ROK POJISTÍME NA VŠECHA RIZIKA NOVÉ ELEKTROKOLO ZNAČKY AGOGS.

AKCE TRVÁ OD 18.ZÁŘÍ  DO 17.ŘÍJNA 2012.

Ušetřete až 2.333 Kč   

Elevated Shoes

Výhodně pojistíme také Vaše (v posledních 12 měsících u nás zakoupené) elektrokolo.
 

Pojištění se vztahuje na krádež elektrokola, zničení nebo poškození elektrokola nebo jeho součásti na jakémkoli místě na území ČR (kromě místa bydliště pojištěného, kde je typicky pojištění řešeno jako součást pojištění domácnosti). Dále je pojištěna ztráta mobility (nepojízdnost elektrokola) včetně nákladů na dopravu kola do servisu a nákladů na opravu.

Máte možnost zvolit si rozsah pojištění:

A. havárie, poškození, zničení, ztráta mobility (nepojízdnost)
B. odcizení, krádež nebo loupež
C. oba tyto typy (a+b) za zvýhodněných podmínek 


Cena pojistného vychází z ceny elektrokola (do 30.000 Kč):

Pro typ a. nebo b. jsou to 5%
Pro typ c. je to 6,5% z ceny kola.   

Tedy například oblíbený model elektrokola SilverGo v ceně 27.888 Kč si proti krádeži pojistíte za 1.394 Kč na rok, nebo na všechna rizika za pouhých 1.813 Kč na jeden rok. 

Podmínky pojištění elektrokol:

  • Pro zabezpečení při parkování elektrokola je nutné používat kvalitní zámky, které Vám v Elbikes.cz k novému kolu rádi nabídneme. Pojistka bude vyplacena pouze pokud prokážete, že elektrokolo bylo zamčeno lankovým zámkem k pevné překážce.
  • Pojištěným v rámci této nabídky je fyzická osoba. Právnická osoba může využít pojištění za obdobných podmínek. 
  • Pojištěný je povinen při uplatnění nároku z pojistného předložit originální nabývací doklad.
  • Pojistné plnění z „pojištění ztráty mobility“ je možné vyplatit pouze pokud se místo kde k pojistné události došlo nachází alespoň 20 kilometrů od místa bydliště pojištěného.
  • Pojištění se nevztahuje na případy, kdy dojde: k nesprávné obsluze, běžnému opotřebení, požití alkoholu nebo omamných látek před jízdou, ke škodám způsobenými třetími osobami nebo ke škodám vzniklých při závodech a soutěžích. 

Zajímavou novinkou je pojištění „ztráty mobility“, která v případě havárie na cestě hradí majiteli elektrokola dopravu do nejbližšího autorizovaného cyklo-servisu i náklady na servis.

Základní spoluúčast této pojistky je 500 Kč. Elektrokola s cenou nad 30 tisic Kč mají slevu 1% na všechny druhy pojistného. U elektrokol, kde pojistná částka činí více jak 50.000 Kč, je spoluúčast stanovena na 10%.

Zákazníci, kteří si zakoupí v prodejně Elbikes.cz nové elektrokolo značky AGOGS mezi 18. zářím a 17. říjnem 2012, získají pojištění všech rizik (typ "c") na první rok zdarma. 

Pro více informací kontaktujte Testovací centrum na telefonu 602 10 15 20, nebo infolinku ČPP na telefonu  841 444 555. 

IWC Replica Watches www.moawatches.com Panerai Replica Watches www.watchesnow.org Tag Heuer Replica Watches www.cheapscaps.com