Přestavby na elektrokola

billig uhren

Elektrokola jsou v poslední době čím dál tím více oblíbená. Díky elektro pohonu si může každý užívat jízdu na kole i přes zdravotní problémy, pokročilý věk nebo horší fyzickou výkonnost. Mnoho z nás se však nechce vzdát svého stávajícího jízdního kola, do kterého jsme investovali svoje peníze, ale hlavně jsme na něj zvyklí. Přesto by se nám elektro pohon líbil. Naštěstí jsou tu elektrosady, které udělají z každého jízdního kola elektrokolo. V naší nabídce si můžete vybrat z několika možností. Velmi kvalitní a oblíbené jsou elektrosady BionX, které nejsou zrovna z nejlevnějších, ale jejich výkon, kvalita a další parametry jsou nadstandardní. Zvolit lze také velmi kvalitní a levnější sadu na přestavbu EV Bike se středovým motorem. Prohlédnout si můžete již zrealizované přestavby, na které dáváme samozřejmě záruku 2 roky

https://www.jazstock.com/jewelry.html

https://best-mens-gold-watches.usportswatches.co.uk/

Specialized S-Works s elektrosadou BionX

Prohlédněte si naší přestavbu kola Specialized S-Works na elektrokolo, kde jsme umístili baterii přímo do rámu jednoho z nejlepších vyráběných krabonových rámů na světě. Málokdy se elektrosada podaří nainstalovat na tak kvalitní kolo. Podívejte se sami.

Detaily o přestavbě

 

Dámské Amulet Night Cat se elektrosadou BionX

Ne každé starší horské kolo je vhodné na přestavbu na elektrokolo. Proto se v tomto případě zákaznice rozhodla pořídit si cenově dostupné dámské horské kolo Amulet. Horská kola Amulet nabízíme za skvělé ceny. S elektrosadou BionX pak jde o kvalitní horské elektrokolo, které nadchne nejednu milovnici jízdy na kole.

Detaily o přestavbě

 

KTM trek carbon s elektrosadou BionX

I přesto, že kanadský výrobce elektrosad BionX nedoporučuje montovat sady na carbonové rámy, jelikož se v terénu může baterie z úchytů na košík vylomit, po dohodě se zákazníkem jsme se o to pokusili. V tomto případě šlo o trekové kolo KTM ajeho majitel nás ujistil, že nejezdí náročnými terény. K velké spokojenosti zákazníka jsme vytvořili parádní trekové elektrokolo KTM, podívejte se sami.

Detaily o přestavbě

 

Kellys trek s elektrosadou BionX

Není pravidlem, že si přestavby na elektrokola pořizují jen cyklisté v pokročilejším věku, kteří už nemají takovou fyzickou výkonnost. Přestavba trekového kola Kellys je toho důkazem. Zákaznice si vyzkoušela jízdu na již námi přestavěném trekovém elektrokole KTM a i přesto, že je velmi aktivní sportovkyně, neodolala a nechala si přestavit své trekové kolo Kellys na trekové elektrokolo Kellys.

Detaily o přestavbě

 

Author se středovým motorem EV Bike

 

 

Author s elektrosadou BionX

 

 

Colnago s elektrosadou BionX

 

 

Kellys s motorem v zadním kole EV Bike

 

 

Author SU-MO s elektrosadou BionX 2018

best mechanical watches

Tag Heuer Replica Watches www.cheapscaps.com