Doprava

Poštovné a expediční náklady eshopu Elbikes.cz

Pokud nakupujete zboží ve vyšší hodnotě než  5000 Kč bez DPH, tak se poštovné i balné neúčtuje a hradí ho prodejce.

Při objednání elektrokola zboží neposíláme, ale dovezeme zdarma k objednavateli. Kupujícímu zboží osobně předáme a zaškolíme ho.

Tato služba se vztahuje pouze na NOVÁ elektrokola, která NEJSOU ve slevě!

V případě, že je cena nižší, než 5000 Kč bez DPH, tak k ceně zboží účtujeme expediční poplatek dle způsobu doručení.

 

Česká pošta

Zboží zasíláme s dopravcem Česká pošta balíkem do ruky. V případě zaslání zboží na dobírku je poštovné 199 Kč, při platbě převodem na účet jsou účtovány zasílací náklady ve výši 165 Kč. Ceny jsou uvedeny bez Dph 21%.

Číslo účtu : 43 - 653 086 0267 / 0100. Variabilní symbol je číslo objednávky.

Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách České pošty.

 

DPD

Zboží také můžeme zaslat s dopravcem DPD s možností volby doručení. V případě zaslání zboží na dobírku je poštovné 199 Kč, při platbě převodem na účet jsou účtovány zasílací náklady ve výši 159 Kč. Ceny jsou uvedeny bez Dph 21%.

Číslo účtu : 43 - 653 086 0267 / 0100. Variabilní symbol je číslo objednávky.

Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách DPD Tracing.

 

Zásilkovna

Zboží zasíláme s dopravcem Zásilkovna na výdejní pobočku. V případě zaslání zboží na adresu výdejní pobočky s dobírkou je poštovné 110 Kč, při platbě převodem na účet jsou účtovány zasílací náklady ve výši 99 Kč. Ceny jsou uvedeny bez Dph 21%.

Číslo účtu : 43 - 653 086 0267 / 0100. Variabilní symbol je číslo objednávky.

Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách Zásilkovny.

 

Expedice zboží

Zboží se expeduje v kartonovém přebalu nebo v příslušném papírovém obalu, včetně prodejního dokladu nebo faktury se záručním listem.

Pokud je zásilka, kterou doručuje přepravce viditelně poškozena, tak by zákazník toto zboží neměl převzít a s dopravcem na místě sepsat zápis o škodě. Dále je povinen co nejdříve kontaktovat prodejce.

Pokud zákazník nepřijme nepoškozenou objednanou zásilku, tak tímto jednáním způsobí prodejci škodu za marně vynaložené náklady. Tato škoda bude poté vymáhána občanskoprávní cestou.