Dárkový poukaz

Dárkové poukazy jsou ideálním dárkem

Máme pro Vás připraveno několik variant dárkových nebo vánočních poukazů. Jeden na víkendové zapůjčení elektrokola, druhý na slevu při koupi elektrokola, třetí na odběr zboží (500,-CZK nebo 1 000,-CZK) z našeho eshopu a poslední variantou jsou vánoční dárkové poukazy (dle domluvy lze dopsat jméno i vybrané zboží).

Zkuste svým známým, kamarádům, kolegům, zaměstnancům, obchodním partnerům, příbuzným, rodinným příslušníkům a dalším dopřát projíždku na elektrokole, aby si mohli sami vyzkoušet, jaké to je šlapat do kopce s minimální námahou. Nebo je můžete obdarovat poukazem na odběr zboží v libovolné hodnotě, dle vlastního výběru z našeho eshopu

Na elektrokole může jezdit úplně každý

Pro rezervaci elektrokola napište prosím na: info@elbikes.cz  nebo volejte v pracovní dny na telefonní číslo +420 602 10 15 20.

Nově také funguje on-line rezervační formulář ZDE. Ceník půjčovného najdete ZDE.

Ve všední dny lze elektrokola vyzkoušet po telefonické domluvě k testovací jízdě zdarma. Tato testovací jízda je dlouhá 1 km v okruhu půjčovny. K nahlédnutí trasa testovací jízdy ZDE. K dispozici jsou modely Agogs Silver Go, Agogs Barack, Agogs Max, Uphill MAX, Gust Woman,  Tracer Trek.

Pokud u nás zaplatíte půjčovné, tak v případě následné objednávky libovolného elektrokola z naší nabídky Vám odečteme plnou cenu půjčovného z hodnoty nového elektrokola (maximálně 1 500 CZK).