Videogalerie

Značka Agogs pro vás připravila nová inspirativní videa. Můžete se podívat, jak skvěle funguje elektrokolo v terénu. Chcete na elektrokole jezdit do práce? Vynikající nápad, jak se dostat rychle a levně tam, kam potřebujete. Zajet si na nákup s elektrokolem? To není vůbec žádný problém.

Videogalerie elektrokol

Terénní elektrokola - dobrá volba pro ty, kteří chtějí vyrazit s elektrokolem na nezpevněné cesty i do těžšího terénu. Bez velké námahy se dostanete do míst, kam byste se s běžným jízdním kolem nedostali.

Skládací elektrokolo Agogs SilverGo - je ideální pro ty, kteří si své elektrokolo potřebují vzít třeba do dopravního prostředku jako je autobus, vlak, tramvaj apod. Bez problémů se také složené vejde do malého bytu. Složit ho lze do 10 sekund.

Městské elektrokolo Agogs CityLiner - je vhodné pro bezpečnou a příjemnou jízdu po městě. Lze snadno a levně dojízdět do práce nebo na nákupy. Díky své výbavě (dlouhé blatníky, kryt na řetěz) si zcela jistě neušpiníte vaše oblečení a díky nízkému nástupu se z něj snadno nasedá i sesedá. Je tak velmi praktické a bezpečné.

best unique digital watches

Elevator Sneakers