Pojďte s námi oslavit 100 let na Lužické

Pojďte s námi oslavit 100 let Jedličkova ústavu v Liberci a užít si příjemnou a nenucenou zábavu. Vystoupí řada kapel, mezi kterými nebudou chybět oblíbená Těla či Jan Kryl. Budou probíhat i různé aktivity, jako je možnost se svézt na našich elektrokolech, sázení jedliček, živá knihovna, prodej výrobků či výstava zdravotních a kompenzačních pomůcek. Vyhrát také můžete nějakou tu cenu, třeba zapůjčení dvou elektrokol na celý víkend zdarma.

Jako Elbikes.cz nebudeme chybět ani v komisi, která bude vybírat vítězný návrh nového loga, který bude Spolek Mozayka Jedličkův ústav nosit. I když to jistě nebude jednouché, věříme, že společně s ostatními vybereme 3. 9. 2014 takové logo, které se bude líbit všem.

Akce se uskuteční 9.9.2014 od 10 do 22 hodin v zahradě areálu Jedličkova ústavu. Je vyvrcholením řady dalších akcí, které se uskutečnili během roku 2014. Bohatý program odstartoval semináři již 19. 2. 2014, poté pokračoval plesem pro bývalé i současné zaměstnance, setkáním bývalých klientů, sportovním turnajem a mnoha dalšími akcemi. Celý program pak vrcholí právě 9. 9. 2014. Akce nese název 100 let na Lužické, podle ulice v které se nachází a právě rovných 100 let od zahájení poskytování služeb.

Jedličkův ústav v Liberci není ale jen budova, jsou to hlavně lidé, kteří zde žijí a jejich radosti i starosti. Přijďte se s námi společně pobavit a třeba i malinko přispět, třeba svou účastí a třeba i nějakým tím darem.

Nenechte si také ujít výstavu fotografií Jiřího Hladíka u příležitosti 100 letých oslav poskytování sociálních služeb na Lužické ulici v Liberci. Ta bude probíhat od 1. 9. do 30. 9. 2014 ve vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje. Vernisáž  výstavy proběhne v pondělí 1. září od 16:00 hodin.

Navštivte také, jak jsme již psali, náš stánek. Vyzkoušet si budeme moci zdarma jízdu na elektrokole, stačí vám k tomu jen dva doklady.

Těšíme se na Vás

Váš tým Elbikes.cz